Presentatie Gebr. Van Kessel en lezing juridische aspecten van het ondernemerschap

Datum: 02-11-2023
Aanvang: 19:30:00
Locatie: Gebr. Van Kessel Wegenbouw B.V., Kornedijk 7A te Buren

Graag nodigen wij u en uw partner hierbij uit voor de eerstvolgende activiteit van de Ondernemersvereniging Buren.

Op donderdag 2 november aanstaande worden de leden van de Ondernemersvereniging Buren bij Gebr. Van Kessel Wegenbouw B.V. te Buren verwacht voor een bedrijfspresentatie en een lezing door een notaris en een advocaat over de juridische aspecten, in familierechtelijke zin, van het ondernemerschap. De avond zal worden omlijst met een afsluitende borrel. 

Nodig ze gerust uit . . .
Kent u collega-ondernemers die misschien ook lid van de Ondernemersvereniging Buren willen worden? Stuur deze e-mail dan aan uw collega ondernemers door en nodig ze van harte uit om op 2 november als introducee mee te gaan! Uiteraard vernemen wij het in verband met de planning graag (per e-mail aan bus@bmo-advocaten.nl) als u een introducee mee wilt nemen.

Graag vernemen wij vóór 31 oktober aanstaande uw aan- of afwezigheid voor deze activiteit, alsmede met hoeveel personen u komt.

Wij zien uw aanmelding graag tegemoet!   

Group of business people having drinks after work at a restaurant

Aanmeldformulier bijeenkomst

Aantal personen(Vereist)